Webclient (7.x-1.6-rc3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Hostname
bg: Име на хост

en: General
bg: Общи

en: Authentication
bg: Удостоверяване
