Webclient (7.x-1.6-rc3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Exceptions
bo: དམིགས་བསལ་ཅན
