Webclient (7.x-1.6-rc3) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Basic
bs: Obični
