Webclient (7.x-1.6-rc3) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: General
lt: Bendras

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Authentication
lt: Indentifikacija
