Webclient (7.x-1.6-rc3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina
