Webclient (7.x-1.6-rc3) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Basic
si: මූලික
