Webclient (7.x-1.6-rc3) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Standalone
sk: Samostatné

en: General
sk: Všeobecné

en: Basic
sk: Základné

en: Authentication
sk: Overenie

en: Automatic
sk: Automatický
