Webclient (7.x-1.6-rc3) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: General
ug: ئادەتتىكى
