Webclient (7.x-1.6-rc4) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Configure
ar: ضبط

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: General
ar: عام

en: Basic
ar: الأساسي

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Exceptions
ar: استثناءات
