Webclient (7.x-1.6-rc4) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Configure
be: Правіць

en: Hostname
be: Імя хоста

en: General
be: Агульны

en: Basic
be: Асноўны
