Webclient (7.x-1.6-rc4) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Configure
et: Seadistus

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: General
et: Üldine

en: Basic
et: Lihtne

en: Authentication
et: Autentimine

en: Exceptions
et: Erandid
