Webclient (7.x-1.6-rc4) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Configure
he: הגדרות

en: Hostname
he: שם שרת

en: General
he: כללי

en: Basic
he: בסיסי

en: Authentication
he: הזדהות

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל

en: User agent
he: סוכן המשתמש
