Webclient (7.x-1.6-rc4) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: General
lv: Galvenie

en: Basic
lv: Pamata

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: User agent
lv: Lietotāja aģents
