Webclient (7.x-1.6-rc4) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Hostname
nn: Tenarnamn
