Webclient (7.x-1.6-rc4) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Configure
oc: Configurar

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Exceptions
oc: Excepcions

en: Drupal settings
oc: Paramètres de Drupal
