Webclient (7.x-1.6-rc4) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Configure
ru: Настроить

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Standalone
ru: Автономно

en: General
ru: Общий

en: Basic
ru: Основное

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Exceptions
ru: Исключения
