Webclient (7.x-1.6-rc3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Hostname
az: Host adı

en: General
az: Əsas

en: Basic
az: Əsas

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Exceptions
az: Əlavələr
