Webclient (7.x-1.6-rc4) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Configure
is: Stilla

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: General
is: Almennt

en: Basic
is: Einfalt
