WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: None
bn: একটিও নয়

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: May
bn: মে

en: Jan
bn: জান

en: Feb
bn: ফেব্রু

en: Mar
bn: মার্চ

en: Apr
bn: এপ্রি

en: Jun
bn: জুন

en: Jul
bn: জুলা

en: Aug
bn: আগ

en: Sep
bn: সেপ্টে

en: Oct
bn: অক্টো

en: Nov
bn: নভে

en: Dec
bn: ডিসে
