WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: None
bs: Nijedan

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak
