WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: None
es: Ninguno

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: May
es: Mayo

en: Jan
es: Ene

en: Apr
es: Abr

en: Aug
es: Ago

en: Dec
es: Dic

en: Yearly
es: Anualmente

en: Attendees
es: Asistentes

en: email@example.com
es: correo@ejemplo.com
