WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (18 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: May
ga: Bealtaine

en: Jan
ga: Ean

en: Feb
ga: Fea

en: Mar
ga: Már

en: Apr
ga: Aib

en: Jun
ga: Mei

en: Jul
ga: Iúil

en: Aug
ga: Lún

en: Sep
ga: MF

en: Oct
ga: DF

en: Nov
ga: Samh

en: Dec
ga: Noll
