WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: None
hi: कोई नहीं

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: May
hi: मई

en: Jan
hi: जनवरी

en: Feb
hi: फ़रवरी

en: Mar
hi: मार्च

en: Apr
hi: अप्रैल

en: Jun
hi: जून

en: Jul
hi: जुलाई

en: Aug
hi: अगस्त

en: Sep
hi: सितंबर

en: Oct
hi: अक्टूबर

en: Nov
hi: नवंबर

en: Dec
hi: दिसम्बर
