WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: None
hu: Nincs

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: May
hu: máj

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Yearly
hu: Évi

en: Attendees
hu: Résztvevők

en: email@example.com
hu: email@pelda.hu
