WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: None
jv: Nihil

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: May
jv: Mei

en: Aug
jv: Agu

en: Oct
jv: Okt

en: Nov
jv: Nop

en: Dec
jv: Des
