WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: None
os: Нæйы

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон
