WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: None
ru: Нет

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: May
ru: Май

en: Jan
ru: янв

en: Feb
ru: фев

en: Mar
ru: мар

en: Apr
ru: апр

en: Jun
ru: июн

en: Jul
ru: июл

en: Aug
ru: авг

en: Sep
ru: сен

en: Oct
ru: окт

en: Nov
ru: ноя

en: Dec
ru: дек

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: Add Attendees
ru: Добавить участников
