WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: May
si: මැයි

en: Jan
si: ජන

en: Feb
si: පෙබ

en: Mar
si: මාර්

en: Apr
si: අප්‍රේ

en: Jun
si: ජුනි

en: Jul
si: ජුලි

en: Aug
si: අගෝ

en: Sep
si: සැප්

en: Oct
si: ඔක්‌

en: Nov
si: නොවැ

en: Dec
si: දෙසැ
