WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: None
sk: Žiadne

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: May
sk: máj

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Yearly
sk: Ročne

en: Attendees
sk: Účastníci
