WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: May
sl: Maj

en: Oct
sl: Okt
