WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: None
af: Geen

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: May
af: Mei

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des
