WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: None
ar: لا شيء

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: May
ar: مايو

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Sep
ar: سبتمبر

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر
