WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: None
bo: མེད།

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: Jan
bo: ཟླ་༡་པོ

en: Feb
bo: ཟླ་༢་པ

en: Mar
bo: ཟླ་༣་པ

en: Apr
bo: ཟླ་༤་བ

en: Jun
bo: ཟླ་༦་པ

en: Jul
bo: ཟླ་༧་པ

en: Aug
bo: ཟླ་༨་པ

en: Sep
bo: ཟླ་༩་བ

en: Oct
bo: ཟླ་༡༠་བ

en: Nov
bo: ཟླ་༡༡་པ

en: Dec
bo: ཟླ་༡༢་པ
