WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Feb
fil: Peb
