WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: None
hy: Ոչ մի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: May
hy: Մայիս

en: Jan
hy: Հուն

en: Feb
hy: Փետ

en: Mar
hy: Մար

en: Apr
hy: Ապր

en: Jun
hy: Հուն

en: Jul
hy: Հուլ

en: Aug
hy: Օգս

en: Sep
hy: Սեպ

en: Oct
hy: Հոկ

en: Nov
hy: Նոյ

en: Dec
hy: Դեկ
