WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: None
id: Tiada

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: May
id: Mei

en: Aug
id: Agu

en: Oct
id: Okt

en: Dec
id: Des
