WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: May
kn: ಮೇ

en: Attendees
kn: ಪಾಲ್ಗೊಳ್ಳುವವರು
