WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: None
ku: هیچ

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: May
ku: جۆزەردان

en: Jan
ku: ڕێ

en: Feb
ku: ڕەش

en: Mar
ku: خاک

en: Apr
ku: بان

en: Jun
ku: پووش

en: Jul
ku: گەل

en: Aug
ku: خەر

en: Sep
ku: ڕەز

en: Oct
ku: گەڵا

en: Nov
ku: سەر

en: Dec
ku: بەفر
