WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: None
lv: Nav

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: May
lv: Maijs

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt
