WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок
