WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: None
fa: هیچ

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: May
fa: می

en: Jan
fa: ژانویه

en: Feb
fa: فوریه

en: Mar
fa: مارس

en: Apr
fa: آوریل

en: Jun
fa: ژوئن

en: Jul
fa: ژوئیه

en: Aug
fa: اوت

en: Sep
fa: سپتامبر

en: Oct
fa: اکتبر

en: Nov
fa: نوامبر

en: Dec
fa: دسامبر
