WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: None
pt: Nenhum

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: May
pt: Mai

en: Feb
pt: Fev

en: Apr
pt: Abr

en: Aug
pt: Ago

en: Sep
pt: Set

en: Oct
pt: Out

en: Dec
pt: Dez

en: Yearly
pt: Anualmente

en: email@example.com
pt: email@exemplo.com.br

en: Error message: %error
pt: Mensagem de erro: %error
