WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: None
ro: Nimic

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: May
ro: Mai

en: Jan
ro: Ian

en: Jun
ro: Iunie

en: Jul
ro: Iul

en: Yearly
ro: Anual
