WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак
