WebEx Recurring API (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Jan
tr: Oca

en: Feb
tr: Şub

en: Apr
tr: Nis

en: Jun
tr: Haz

en: Jul
tr: Tem

en: Aug
tr: Ağu

en: Sep
tr: Eyl

en: Oct
tr: Eki

en: Nov
tr: Kas

en: Dec
tr: Ara
