webform-fivestar (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: All
de: Alle

en: Webform
de: Webformular

en: Number of stars
de: Anzahl von Sternen
