webform-fivestar (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: All
el: Όλες

en: Number of stars
el: Αριθμός αστεριών
