webform-fivestar (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: All
gl: Todo

en: Webform
gl: Formulario web

en: Number of stars
gl: Número de estrelas
