webform-fivestar (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: All
ja: すべて

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Number of stars
ja: 星の数

en: Fivestar
ja: 五つ星評価
