webform-fivestar (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: All
lt: Visi

en: Webform
lt: Web forma

en: Number of stars
lt: Žvaigždžių kiekis
